Marleen en Joy schrijven

Even voorstellen... Dit is Sandro!


Sandro is de in kalenderleeftijd oudste van het stel maar mentaal... zeker de jongste. Sandro heeft een mentale beperking en juist daarom is het belangrijk dat hij ergens bij hoort. De zorg in Brazilië is niet zo uitgebreid als in Nederland en dus is het belangrijk dat mensen hier voor elkaar zorgen. Hij hoort vanaf nu bij ons team! Hij haalt deze weken alle ballen voor ons op die we over de netten heen slaan. Zijn standaard zin is 'never give up'. Zeker op de momenten dat het even niet zo lekker gaat! Sandro heeft een groot, warm hart en kan ontzettend genieten van het bij elkaar zijn. Hij heeft ook zeker al een plekje in ons hart! Liefs, Joy & Marleen


Wij bedanken...

Voor het vertrouwen in ons team en de ondersteuning die zij ons willen bieden om topfit te zijn en te blijven!