Marleen en Joy schrijven

Dag Fortaleza! Hey, Joao Pessoa!

Hallo allemaal!

Even een berichtje vanuit hier om te laten weten dat we veilig aangekomen zijn in Joao Pessoa! We vonden het best jammer om Fortaleza en ons team achter te laten hoor... Maar het is leuk om weer een nieuwe plek te ontdekken!

We gaan hier in Joao Pessoa weer een paar dagen trainen en woensdag begint het toernooi op de Braziliaanse Tour! En oh oh... wat hebben we weer onwijs veel zin om te gaan spelen. We hebben de afgelopen weken weer zo hard getraind dat we erg benieuwd zijn hoe we dat terug zien in de wedstrijden. Maar naast dat zijn Marleen en ik sowieso wedstrijd-beesten. Heerlijk om naar een wedstrijd toe te leven. De spanning van het startfluitje, de eerste bal. Serveren of passen... En dan door de adrenaline heen knallen!

We zitten hier weer in een basic maar prima appartementje waar we de komende week ons 'thuisje' van maken. We houden jullie weer op de hoogte van onze nieuwe avonturen!!

Liefs, Joy en Marleen

#voorelkaar #beachvolleybal #nederland #stubbe #vaniersel #marleenvaniersel #fivb

Wij bedanken...

Voor het vertrouwen in ons team en de ondersteuning die zij ons willen bieden om topfit te zijn en te blijven!