Marleen en Joy schrijven

Bye Brazil, Hi Fort Lauderdale!

Hallo allemaal! Een update vanuit het vliegtuig naar Fort Lauderdale! Vanmorgen hebben we met dubbele gevoelens afscheid genomen van Brazilie. 

Aan de ene kant vinden we het jammer om te gaan. We hebben de afgelopen weken zo waardevol getraind, aan ons team gewerkt en van iedere dag genoten dat het moeilijk is om uit onze ‘bubbel’ te stappen. Terug de bewoonde wereld in! We hebben ons erg thuis gevoeld in Brazilie, spreken intussen al een aardig woordje Portugees en we gaan ons team missen! Maar aan de andere kant is het ook wel weer fijn om verder te gaan. Ondanks dat het erg goed voelt, zien we tenslotte al 6 weken alleen maar elkaar. We hebben veel zin om weer in Fort Lauderdale te spelen en onze vrienden en vriendinnen op de Tour weer te zien! Deze week zal de vader van Joy in Fort Lauderdale te zijn om ons als coach te ondersteunen. Joy heeft heel veel zin om haar vader weer te zien en mist haar familie ook best erg als ze zo lang weg is! Onze coach Wesley is terug gevlogen naar Zweden met een hele goede reden. Hij wordt komende week vader van een tweeling, iets wat je niet wilt missen in je leven! We kijken ernaar uit om de eerste foto’s van Wesley te zien met zijn kindjes :-D en wensen hem en Karin alvast alle geluk van de wereld! Ook mijn vader is er dit toernooi weer bij! Ik vind het fijn om hem weer te zien en ik denk dat Julian en Myrthe het ook erg leuk vinden! Het wordt een grote reünie dus. (En oh ja, voor de insiders! Nog een goede reden om uit te kijken naar komende week is dat onze lieve Kyra er ook zal zijn om de Nederlandse teams aan te moedigen! Joepie! <3) Maar goed, komende week dus. We slapen de eerste nachten in een basic hotelletje op 10 minuten lopen van de velden af. Prima te doen! We zullen morgen (maandag) en overmorgen al wat bewegen onder leiding van John en woensdag begint voor ons de poulefase! We vinden het onwijs fijn dat we een Wildcard hebben gekregen en gaan er weer volle bak tegenaan! We houden jullie op de hoogte! Liefs, Marleen  


Wij bedanken...

Voor het vertrouwen in ons team en de ondersteuning die zij ons willen bieden om topfit te zijn en te blijven!