Marleen en Joy schrijven

Nieuwe samenwerking met Tough Minds!

Krachttraining, baltraining, snelheidstraining, conditietraining, videoanalyse, voeding. Het is allemaal belangrijk voor onze sport. Maar wat misschien nog wel het allerbelangrijkste aspect is, is dat het goed zit in je koppie. Om kunnen gaan met tegenslagen of juist euforische momenten. Focussen op de juiste dingen, omgaan met spanning, druk, verwachtingen, overwinningen... het hoort er allemaal bij. De mentaal sterke teams in beachvolleybal staan aan de top. Onze sport is mentaal ontzettend uitdagend omdat je maar met zijn tweeën in het veld staat. Ze noemen het niet voor niets een individuele teamsport. Je kunt je niet verstoppen in het veld. Elke rally ben je wel ergens verantwoordelijk voor. Een partner kan je zo goed mogelijk steunen, maar uiteindelijk ben je zelf de enige die je eigen problemen kan oplossen. In onze weg naar Tokyo zijn wij op zoek gegaan naar een partij die op dit gebied ons team zou kunnen versterken. Wij zijn dan ook ontzettend blij dat wij onlangs een samenwerking zijn aangegaan met Tough Minds. Tough Minds is een jong bedrijf dat zich richt op sport- en prestatiepsychologie. Er zijn drie enthousiaste psychologen werkzaam. Petra Sauter-de Munck, Lisa Rübsteck en Jorrit Terpstra. Samen met hen willen wij ons optimaal voorbereiden op de Olympische spelen in 2020. De afgelopen weken hebben wij vooral op individuele basis met Petra mogen samenwerken. Wanneer je op zo’n intensieve basis met elkaar samenwerkt is het belangrijk dat er vertrouwen en een klik is. We kunnen stellen dat dat wel goed zit! Wij kijken er ontzettend naar uit om zowel met Petra als met Lisa en Jorrit te werken aan onze mentale skills en te zorgen dat wij straks in Tokyo staan met Tough Minds! Liefs, Marleen P.s. Wil je meer weten over deze toppers? Neem dan eens een kijkje op www.toughminds.nl


Wij bedanken...

Voor het vertrouwen in ons team en de ondersteuning die zij ons willen bieden om topfit te zijn en te blijven!